Strefa video GARDENA

 

Woda

Twój ogród to miejsce, gdzie możesz się zrelaksować i odpocząć. Odpowiednie nawadnianie sprawi, że rośliny i trawnik będą cały czas zielone. GARDENA oferuje doskonałe rozwiązania w zakresie podlewania, transportu wody, pomp i automatycznego nawadniania. Do każdego ogrodu oferujemy właściwy system nawadniania.

 
 

Pielęgnacja trawnika

Pierwszym krokiem do uzyskania pięknego trawnika jest regularne koszenie. Kolejnym zadaniem, mającym duży wpływ na jego efektowny wygląd jest przycinanie brzegów trawnika, na tej samej wysokości co cała powierzchnia. Dopełnieniem jego idealnego wyglądu będzie regularna areacja i nawożenie.

 
 

Pielęgnacja drzew i krzewów

Krzewy i drzewa mają swoją osobowość, charakter i wygląd. Muszą pasować do Twojej wizji ogrodu. Przycinanie, piłowanie i podcinanie są ważne dla ich kształtowania – dzięki starannemu planowaniu i regularnej pielęgnacji nadadzą one niepowtarzalny styl Twojemu ogrodowi.

 
 

Narzędzia do pielęgnacji ogrodu

Niezależnie od tego, czy masz już założony ogród czy dopiero go planujesz – przed Tobą dużo prac związanych z uprawą gleby. Bogaty asortyment narzędzi do pielęgnacji ogrodu, np. szpadli, łopat umożliwi wykonanie wszystkich prac na rabatach i grządkach.